Gastro Ekspert

Gastro Ekspert

Farmaceuta codziennie spotyka pacjentów, którzy oczekują porady z zakresu schorzeń przewodu pokarmowego. Wiele z objawów jest ze sobą wzajemnie powiązanych, a rekomendacja odpowiedniego postępowania często wymaga specjalistycznej wiedzy.
Na tej platformie edukacyjnej otrzymasz rzetelną wiedzę z obszaru gastroenterologii, popartą doświadczeniem środowiska medycznego. Nasze materiały pomogą Ci z przekonaniem prowadzić opiekę farmaceutyczną nad pacjentami z chorobami jelit.
I Ty zostań Gastro Ekspertem.

7 thoughts to “Gastro Ekspert”

 1. oczyszczenie jelit przed badaniem kolonoskopowym…bezcenne doświadczenie 🙂 Trzeba się nieźle zawziąć, żeby te kilka litrów płynów wypić, ale potwierdzam – efekt murowany. Ja akurat używałem fortransu, nie wiem jak po innych preparatach

  1. Ja miałem do tej pory jedynie gastroskopię i nie wspominam najgorzej. Z czego wynika że Fortrans jest dostępny cały czas na RP? Trochę szkoda.

   1. Czyżby makrogole makrogolom nierówne? A może będzie jak z fenspirydem, powoli ale jednak wszystkie przeszły na OTC

    1. Też wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu. Jest szansa że będzie dostępny kiedyś w innej formie niż saszetki czy mało realne?

  2. Mam wrażenie, że czasem widzę większe przerażenie w oczach pacjentów niż w przypadku badania poziomu glukozy u ciężarnych 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *